FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Mandala "Wewnętrzny spokój"

Mandala \"Wewnętrzny spokój\"

Czy wiesz dlaczego tylu ludzi jest na świecie dziś nieszczęśliwych?

Już Ci odpowiadam, ponieważ nie potrafią, się cieszyć z tego co mają. Brakuje im wewnętrznego spokoju, bo ciągle czegoś szukają. A gdyby tak na chwilę zwolnić i się zatrzymać, wziąć głęboki oddech i spojrzeć na wszystko z góry.

Zastanówmy się czy warto tak gonić i jakie znaczenie będzie miało to wszystko za czym dziś gonimy za sto lat. Dzięki tej mandali nauczysz się relaksować. Jej energia będzie działała na Ciebie i Twoje otoczenie uspokajająco. Kontakt z nią sprawi, że będziesz czuł się silniejszy i bezpieczny. Mandala działa uspokajająco i wyciszające.

Mandala jest ręcznie malowana techniką suchej pasteli na podłożu fakturowym przez artystkę Agnieszkę Tyniewicką. Standardowy rozmiar obrazu to A4 (210 x 297) w antyramie 30 x 40 cm. Jednak nie należy trzymać się reguł, im większy rozmiar, tym większą emanuje energią i lepiej się prezentuje.

Oprócz rozmiaru standardowego do wyboru są: rozmiar większy 40 x 50 cm oraz największy 50 x 60 cm. 

UWAGA! Mandale są rysowane pod indywidualne zamówienie, tak więc czas oczekiwania na nią może wynieść ok. 10 dni. Dodatkowo - ze względu na wspomniane wyżej wykonanie mandali na indywidualne zamówienie - mandalę wysyłamy po otrzymaniu przedpłaty na nasze konto w kwocie pokrywającej co najmniej połowę wartości zamówienia, można również dokonać przedpłaty całej kwoty.

Numer konta do wpłaty: 98 1140 2004 0000 3002 3543 6320 

Cena:  130,00zł


Mandala \"Wewnętrzny spokój\"

Producent:  Luna Art.