FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Mandala "Energetyzująco-Oczyszczająca"

Mandala \"Energetyzująco-Oczyszczająca\"

Jeżeli masz wrażenie, że jesteś naładowany negatywnościami, że wokół Ciebie coś się dzieje nie tak i brakuje Ci energii - ta mandala jest dla Ciebie.

Pozwoli uwolnić się od sytuacji, które są męczące i ograniczające. Oczyści Ciebie i atmosferę. Uporządkuje Twoje życie wyrzucając z niego to co jest już zbędne i niepotrzebne, robiąc miejsce na nowe.

Doda energii i siły

Mandala jest ręcznie malowana techniką suchej pasteli na podłożu fakturowym przez artystkę Agnieszkę Tyniewicką. Standardowy rozmiar obrazu to A4 (210 x 297) w antyramie 30 x 40 cm. Jednak nie należy trzymać się reguł, im większy rozmiar, tym większą emanuje energią i lepiej się prezentuje.

Oprócz rozmiaru standardowego do wyboru są: rozmiar większy 40 x 50 cm oraz największy 50 x 60 cm.

UWAGA! Mandale są rysowane pod indywidualne zamówienie, tak więc czas oczekiwania na nią może wynieść ok. 10 dni. Dodatkowo - ze względu na wspomniane wyżej wykonanie mandali na indywidualne zamówienie - mandalę wysyłamy po otrzymaniu przedpłaty na nasze konto w kwocie pokrywającej co najmniej połowę wartości zamówienia, można również dokonać przedpłaty całej kwoty.

Numer konta do wpłaty: 98 1140 2004 0000 3002 3543 6320

Cena:  130,00zł

Recenzje:

Marzena S. 2005-07-27
Coś pięknego:).Gorąco polecam.Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam serdecznie Łukasza,Monikę oraz autorkę mandali.
Ocena: 5


Mandala \"Energetyzująco-Oczyszczająca\"

Producent:  Luna Art.