FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Energia piramid - Staroegipskie źródło młodości - eksperymenty i ćwiczenia

Energia piramid - Staroegipskie źródło młodości - eksperymenty i ćwiczenia

Autor wielu publikacji z zakresu literatury ezoterycznej, Manfred Dimde, pisząc niniejszą książkę postawił sobie za cel rekonstrukcję staroegipskiej wiedzy o uzdrawianiu, którą praktykowano przed ponad pięcioma tysiącami lat.

Książka ta zawiera próby odpowiedzi na pytania dręczące ludzi od dawna. Co takiego kryją w sobie owiane mitami, legendami i baśniami piramidy? Czy specyficzne oddziaływanie piramid odczuwa się wyłącznie w ich wnętrzu? Dlaczego przez dwa tysiące lat nie wykorzystywano zjawisk przyrodniczych występujących w otoczeniu piramid? O jakie dokładnie zjawiska chodzi? W jakich miejscach działają te siły? Kiedy i w jaki sposób można z nich korzystać? Jak przenieść do swojego domu zbiornik energii faraonów?

Znadniem autora "Energii piramid" słynne na cały świat budowle w Gizie były centrum wiedzy tajemnej. Siły natury były celowo potęgowane przez kapłanów i stosowane do powiększenia fizycznej i duchowej energii a także wykorzystywane w szeroko pojętej medycynie prewencyjnej. Z uzdrawiającej mocy piramid możemy korzystać i dziś, aby spotęgować naszą witalność i trwale zapobiegać chorobom. Manfred Dimde opisuje szczegółowo w jaki sposób - dzięki "kuracji piramidowej" - możemy rewitalizować nasz organizm i przenieść do naszych domów magiczne siły piramid - staroegipskie źródła młodości.

Informacje zawarte w tej publikacji stanowią przełom w ponownym odkrywaniu dawno zaginionej staroegipskiej wiedzy i zapoczątkują nowy, dotąd nieznany rozdział medycyny alternatywnej.

liczba stron: 280

Cena:  38,00zł 29,00zł


Energia piramid - Staroegipskie źródło młodości - eksperymenty i ćwiczenia

Producent:  Wydawnictwo Astrum