FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

"Poranek przy kawie i herbacie"

\"Poranek przy kawie i herbacie\"


 


Budzisz się. Wraz z Tobą kolejny dzień i kolejne szanse. Czy o nadchodzącym dniu będziesz rozmyślał przy aromacie kawy czy herbaty? A może w pobudce pomoże energetyzujący zapach kwitnącego bzu? Czy czekają Cię trudne zadania? W odnalezieniu harmonii spełni się zapach lawendy. Czy masz może jeszcze jakieś życzenia? ;)

 W skład zestawu wchodzą następujące kadzidła:

- Kawa - Przyjemny zapach inspiruje nas do działania, stawia na nogi i pozwala dobrze zacząć nowy dzień.

- Kwitnący Bez - To zapach dojrzałej wiosny zapowiadającej piękny słoneczny dzień. Krzewy bzu eksplodują zazwyczaj kolorami na każdym rogu ulicy. Kwiaty o barwie purpury symbolizują miłosne wiosenne uniesienia, natomiast te białe kojarzone są z młodzieńczą niewinnością.

- Lawenda - stymuluje organizm do szybszej regeneracji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Zmniejsza bezsenność spowodowaną zdenerwowaniem, łagodzi stany stresu i napięcia nerwowego. Jest uważana za naturalny antyseptyk, niweluje działanie toksyn i bakterii znajdujących się w powietrzu.

- Zielona Herbata - Prowadzi do wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i prostoty. Pomaga osobom, od których wymaga się nieustannej jasności umysłu.

 

W zestawie zawsze taniej! Kupując "Poranek przy kawie i herbacie" oszczędzasz 1,50 zł

Cena:  14,00zł 12,50zł


\"Poranek przy kawie i herbacie\"

Producent:  Pachnący Kram