FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

„Moc drzew”

„Moc drzew”
Zestaw kadzideł "Moc drzew" to propozycja dla tych, którzy już poczuli na własnej skórze jaką moc mają drzewa. To, co drzewa mają nam do zaoferowania to znacznie więcej niż schronienie w cieniu podczas upalnego dnia. Każde drzewo wytwarza substancje, które w specyficzny sposób oddziaływują na człowieka. Ich zapach oraz niektóre właściwości zostały "przeniesione" do kadzideł. A kadzidło możemy zapalić w każdej chwili udając się w podróż po "krainie mocy" drzew...


W skład zestawu wchodzą następujące kadzidła:

- Dzika Wiśnia -
Starożytna azjatycka tradycja porównuje nasze istnienie do kwitnącego kwiatu wiśni i powstającego następnie owocu. Soczysty owoc to symbol mądrości życiowej, dojrzałego piękna, które nie powstałoby bez udziału pięknego przemijającego kwiatu.
- Drzewo Sandałowe - Przyjemna woń sandałowca wprowadza w dobry nastrój, relaksuje i działa kojąco, łagodzi napięcia i stresy.
- Drzewo Cedrowe - Przytulna, życiodajna i pełna energii woń cedru jest powszechnie stosowana w aromaterapii. Koi ona lęki, uspokaja napięcie, agresję i nerwy.
­- Las - jest kombinacją aromatycznych wyciągów drzew iglastych: sosny, jodły i jałowca, zmieszanych z relaksującym, pełnym słonecznej energii ekstraktem bergamoty. Intensywny i świeży zapach lasu wzmacnia nasze siły witalne, dodaje wiary we własne możliwości, usuwa odczucia strachu i niepewności.

W zestawie zawsze taniej! Kupując "Moc drzew" oszczędzasz 1,00 zł

Cena:  11,60zł 10,60zł


„Moc drzew”

Producent:  Pachnący Kram