FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Zestaw do wyprażania kadzideł

Zestaw do wyprażania kadzideł

Zestaw ten jest zaprojektowany do wyprażania kadzideł sypkich w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach, tj. w mieszkaniu statystycznego Kowalskiego.

Zestaw składa się z:
- specjalnych szczypczyków,
- podgrzewacza z pszczelim woskiem,
- aluminiowej czarki do wyprażania ziół, żywic, etc.

Sposób użycia:
Do aluminiowej czarki nasypać niewielką ilość kadzidła, zapalić woskowy pdgrzewacz, czarkę z kadzidłem ująć szczypczykami, przesunąć i zamknąć blokadą szczypczyków. Posługując się szczypczykami umieścić czarkę z kadzidłem nad płomieniem (nie za blisko, gdyż będzie się osadzała na czarce sadza). Po chwili zaczną się unosić w sposób widoczny olejki eteryczne, a samo kadzidło ulegnie wyprażeniu. Jeśli w naszym odczuciu proces przebiega zbyt szybko należy zwiększyć odległość od płomienia.

Spalanie wosku dodatkowo rozprzestrzenia zapach miodu i propolisu, eliminuje promieniowanie elektromagnetyczne, jonizuje ujemnie powietrze co jest szczególnie korzystne w pomieszczeniach gdzie przebywają osoby chore, działa bardzo korzystnie na układ oddechowy, krążenia i nerwowy, wycisza emocje, usuwa negatywne myśli.

W porównaniu z podgrzewaczami parafinowymi, podgrzewacze woskowe palą się dłużej (4-5 h), a sam płomień osiąga wyższą temperaturę.

Czarka jest aluminiową skorupką wykorzystywaną w produkcji podgrzewaczy, tym samym po wypaleniu woskowego podgrzewacza otrzymujemy zapasową czarkę w pełni kompatybilną ze specjalnymi szczypczykami ze stali nierdzewnej.

Cena:  12,00zł


Zestaw do wyprażania kadzideł

Producent:  NepalShop