FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Stolik AMAZ - niklowany

Stolik AMAZ - niklowany

Każdy z nas potrzebuje w swoim domu harmonii i spokoju. Często, na przeszkodzie temu stoi negatywna energia w pomieszczeniach, w których przebywamy. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki wpływ na nas ma prawidłowy stan energetyczny miejsca, w którym mieszkamy. Najwięcej powiedzieć o tym mogą osoby odczuwające taką energię a więc bioterapeuci, radiesteci, mistrzowie starożytnej chińskiej sztuki Feng Shui, czy też doświadczeni ezoterycy. Konstrukcja stolika „AMAZ” oparta została na świętej platonowskiej geometrii. Przy jej projektowaniu wzięto również pod uwagę szereg symboli i liczb, które od tysiącleci ludzie uznawali za szczególnie pozytywnie wpływające na działania, zdrowie i los człowieka. Korzystanie z tych symboli i liczb neutralizuje negatywne energie i wpływa bardzo korzystnie na otoczenie. Wiele osób korzysta z amuletów lub talizmanów wierząc, że przyniosą im szczęście. Stolik AMAZ wyjątkowo pozytywnie oddziałuje na energię otoczenia. Właściwości energetyczne stolika AMAZ potwierdzili znani radiesteci i ezoterycy.

Dostępny też w wersji pasywowanej, a za dodatkową opłatą 160,00 zł w wersji malowanej. 

Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta, dlatego nie stosujemy wysyłki za pobraniem. Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów dotyczących realizacji wysyłki, która nastąpi po otrzymaniu przedpłaty na nasze konto, w podaną cenę wliczone są wszystkie koszty związane z dostarczeniem produkty w każde miejsce w Polsce. 

W przypadku wysyłki za granicę opłata zostanie powiększona o koszt wysyłki, a dostawa do kraju poza Unię Europejską może być dodatkowo związana z koniecznością opłacenia cła.    

Cena:  1962,00zł


Stolik AMAZ - niklowany