FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Potrójna ARKA PRZYMIERZA

Potrójna ARKA PRZYMIERZA

Potrójna ARKA PRZYMIERZA oraz Potrójna ARKA PRZYMIERZA z gwiazdą to produkty szczególne. Po pierwsze są pięknymi przedmiotami, ale to nie jest ich najważniejsza cecha. Każdy z nas potrzebuje w swoim domu harmonii i spokoju. Często, na przeszkodzie temu stoi negatywna energia w pomieszczeniach, w których przebywamy. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki wpływ na nas ma prawidłowy stan energetyczny miejsca, w którym mieszkamy. Najwięcej powiedzieć o tym mogą osoby odczuwające taką energię a więc bioterapeuci, radiesteci, mistrzowie starożytnej chińskiej sztuki Feng Shui, czy też doświadczeni ezoterycy. Wiele osób korzysta z amuletów lub talizmanów wierząc, że przyniosą im szczęście. Potrójna ARKA PRZYMIERZA silnie pozytywnie oddziałuje na energię otoczenia. Właściwości te potwierdzili znani radiesteci i ezoterycy. Przy budowie bryły wykorzystano właściwości uznawanych za szczególne liczb 72 i 48, co wyjaśnione jest poniżej. Według słownika Władysława Kopalińskiego, Arka Przymierza to drewniana, pozłacana, zdobiona święta skrzynia, będąca przedmiotem czci religijnej Żydów (por. Biblia, Ex., 25, 10-21; Num., 10, 33-36; Deut., 10, 1-5 itd.), zawierająca tablice dziesięciorga przykazań. Arka Przymierza była również znana wcześniej starożytnym Egipcjanom. Wymiary Arki podane w Starym Testamencie to 2,5 łokcia długości x 1,5 łokcia szerokości x 1,5 łokcia wysokości. Daje to proporcje 5:3:3. Nasza bryła - Potrójna Arka Przymierza to trzy przenikające się wzajemnie prostopadłościany o wyżej wymienionych proporcjach każdy. Rzut płaski takiej bryły był podstawą budowy wielu świątyń różnych religii.

Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta, dlatego nie stosujemy wysyłki za pobraniem. Po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów dotyczących realizacji wysyłki, która nastąpi po otrzymaniu przedpłaty na nasze konto, w podaną cenę wliczone są wszystkie koszty związane z dostarczeniem produkty w każde miejsce w Polsce. 

W przypadku wysyłki za granicę opłata zostanie powiększona o koszt wysyłki, a dostawa do kraju poza Unię Europejską może być dodatkowo związana z koniecznością opłacenia cła.    

Cena:  187,50zł


Potrójna ARKA PRZYMIERZA