FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Chiński symbol Miłości

Chiński symbol Miłości

Chiński symbol Miłości jest aktywizatorem romantycznych i miłosnych uniesień. Jest symbolem, który wzmacnia więzi między kochającymi się osobami. Otwiera czakrę serca, dzięki temu łatwiej pokochać i zaakceptować innego człowieka. Pojawi się także w Twoim życiu więcej życzliwości, szacunku od innych ludzi.

 Osobom samotnym daje możliwość spotkania życiowego partnera. Działa też jak "miotła" wymiatając i oczyszczając  życie z nie udanych związków  robiąc miejsce na nowe i lepsze.

Jeśli masz w swoim otoczeniu osobę,  którą bardzo  mocno Kochasz i nie potrafisz jej o tym powiedzieć, podaruj jej ten symbol.


Symbol jest ręcznie malowany techniką suchej pasteli na podłożu fakturowym przez artystkę Agnieszkę Tyniewicką. Standardowy rozmiar obrazu to A5 (150 x 210) w antyramie 20 x 30 cm. Jednak nie należy trzymać się reguł, im większy rozmiar, tym większą emanuje energią i lepiej się prezentuje.

Oprócz rozmiaru standardowego do wyboru są: rozmiar większy 30 X 40 cm i jeszcze większy 40 x 50 cm oraz największy 50 x 60 cm.


UWAGA! Mandale są rysowane pod indywidualne zamówienie, tak więc czas oczekiwania na nią może wynieść ok. 10 dni. Dodatkowo - ze względu na wspomniane wyżej wykonanie mandali na indywidualne zamówienie - mandalę wysyłamy po otrzymaniu przedpłaty na nasze konto w kwocie pokrywającej co najmniej połowę wartości zamówienia, można również dokonać przedpłaty całej kwoty.

Numer konta do wpłaty: 98 1140 2004 0000 3002 3543 6320

Cena:  50,00zł


Chiński symbol Miłości

Producent:  Luna Art.