FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Chiński symbol TAI - SZAN

Chiński symbol TAI - SZAN

TAI - SZAN jest symbolem chroniącym dom i domowników przed negatywnymi energiami ze zewnątrz takimi jak ostre kanty, rogi innych budynków, złym usytuowaniem domu np.: obok skrzyżowania,  ulicą niczym ostrą strzałą mierzącą w nasze okna lub drzwi.

W Feng shui uważa się, że na gwarancję dobrego zdrowia, samopoczucia oraz powodzenia w życiu wpływa pozytywne oddziaływanie środowiska.

 Wszędzie tam gdzie występują podobne zakłócenia znak TAI - SZAN jest niezastąpiony.

Zawieszony obok drzwi lub okna będzię czerwonym światłem dla szkodliwych wibracji.

 

 

 

 

Symbol jest ręcznie malowany techniką suchej pasteli na podłożu fakturowym przez artystkę Agnieszkę Tyniewicką. Standardowy rozmiar obrazu to A5 (150 x 210) w antyramie 20 x 30 cm. Jednak nie należy trzymać się reguł, im większy rozmiar, tym większą emanuje energią i lepiej się prezentuje.

Oprócz rozmiaru standardowego do wyboru są: rozmiar większy 30 X 40 cm i jeszcze większy 40 x 50 cm oraz największy 50 x 60 cm.


UWAGA! Mandale są rysowane pod indywidualne zamówienie, tak więc czas oczekiwania na nią może wynieść ok. 10 dni. Dodatkowo - ze względu na wspomniane wyżej wykonanie mandali na indywidualne zamówienie - mandalę wysyłamy po otrzymaniu przedpłaty na nasze konto w kwocie pokrywającej co najmniej połowę wartości zamówienia, można również dokonać przedpłaty całej kwoty.

Numer konta do wpłaty: 98 1140 2004 0000 3002 3543 6320

Cena:  50,00zł


Chiński symbol TAI - SZAN

Producent:  Luna Art.