FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Mandala radości życia

Mandala radości życia

Czy posiadasz jakąś pasję? Coś takiego, co sprawia, że czujesz nieopisaną radość i szczęście mogąc z tym obcować. Czym dla Ciebie jest radość życia?

 Zadaniem tej mandali jest pomoc w odnalezieniu pasji oraz w otworzeniu się na czerpanie radości z otaczającego nas świata.

Mandala ta pomoże także realizować się w wybranych przez siebie dziedzinach życia. Wpłynie pozytywnie na nasze relacje międzyludzkie, na otwartość na innych, zwłaszcza na płeć przeciwną. Pobudzi naszą zmysłowość, wpłynie pozytywnie na udany satysfakcjonujący seks.

Pozwoli stać bardziej ufnym, twórczym, bezkonfliktowym oraz dobrze funkcjonować w codzienności.

 Polecana jest dla osób, które nie potrafią się cieszyć życiem, którym brakuje radości, optymizmu i cierpliwości.

Przesłaniem tej mandali jest otwartość, życzliwość bezkonfliktowość, zachwyt nad życiem oraz akceptacja siebie oraz otaczającego świata.

 

 

Mandala jest ręcznie malowana techniką suchej pasteli na podłożu fakturowym przez artystkę Agnieszkę Tyniewicką. Standardowy rozmiar obrazu to A4 (210 x 297) w antyramie 30 x 40 cm. Jednak nie należy trzymać się reguł, im większy rozmiar, tym większą emanuje energią i lepiej się prezentuje.

Oprócz rozmiaru standardowego do wyboru są: rozmiar większy 40 x 50 cm oraz największy 50 x 60 cm.

UWAGA! Mandale są rysowane pod indywidualne zamówienie, tak więc czas oczekiwania na nią może wynieść ok. 10 dni. Dodatkowo - ze względu na wspomniane wyżej wykonanie mandali na indywidualne zamówienie - mandalę wysyłamy po otrzymaniu przedpłaty na nasze konto w kwocie pokrywającej co najmniej połowę wartości zamówienia, można również dokonać przedpłaty całej kwoty.

Numer konta do wpłaty: 98 1140 2004 0000 3002 3543 6320

 

Cena:  130,00zł


Mandala radości życia

Producent:  Luna Art.