FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Biała Szałwia (Salvia apiana), White Sage

Biała Szałwia (Salvia apiana), White Sage

Biała szałwia pochodzi z Nowego Meksyku, jest uprawiana na ekologicznie czystych terenach. Jej łacińska nazwa oznacza "wyleczyć".
Okadzanie mieszkań, domów, miejsc pracy idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnychwpływów z zewnątrz. jest również bakteriobójcza. Biała szałwia ma przepiękny i mocny mistyczny aromat.

Opakowanie: 50 g

Cena:  25,00zł

Recenzje:

Barbara m. 2007-12-08
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w Czary Mary pl,ponieważ moje zamówienie zostało zrealizowane szybko i solidnie.
Ocena: 5

Małgorzata N. 2008-01-02
Szanowni Państwo, Bardzo przepraszam za brak mojej opinii, nie wiedziałam, że powinnam ją wystawić. Dziękuję za szybką, pomimo "gorącego" okresu przedświątecznego, realizację mojego zamówienia. Przesyłka dotarła w całości, jej zawartość zgadza się z moim zamówieniem. Pozdrawiam Małgorzata Nowicka
Ocena: 5

hanna g. 2008-01-23
KOchani.Wydajna,bardzo pomocna dla tych co zajmują się ezoteryką.Nieodzowny element do pracy z sobą.A ponadto, chroni naszą aurę ,gdy pracujemy w tej "materi".
Ocena: 5

Tomasz S. 2008-05-15
Jestem usatysfakcjonowany jakością otrzymanego poroduktu oraz krótkim czasem oczekiwania na realizację zamówienia. Dziękuję i pozdrawiam :)
Ocena: 5

Marcin K. 2008-06-09
Wszystko zgodnie z opisem, szybko i pierwszej jakości :).
Ocena: 5

Aleksandra F. 2008-08-03
Co prawda ja czekałam bardzo długo na swoje zamówienie w czary mary bo aż dwa miesiące, ale naprawde ciesze sie z zakupu białej szałwi. Poza pięknym zapachem ma niesamowite właściwości.
Ocena: 5


Biała Szałwia (Salvia apiana), White Sage