FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Świat wahadełek - Markus Schirner

Świat wahadełek - Markus Schirner

Liczne diagramy, uporządkowane tematycznie, zostały zebrane, by służyć pomocą w trakcie pracy z wahadełkiem. Zawierają one praktycznie wszystkie informacje dotyczące interesującego Cię tematu.

Liczba stron: 95

Cena:  24,00zł

Recenzje:

Wanda W. 2007-05-23
Witaj Monisiu!! Bardzo dziekuje za ksiazke,,Swiat wahadelak,,tak dBugo przeze mnie oczekiwana.Kiedy 4 lata temu dzieki telewizji itv poznalam Ciebie i Twoja wspaniala wiedze o Runach-zrozumialam do czego ma mi sluzyc wahadlo.Ta ksiazka jest bardzo przydatna do pracy tak z runami jak i wahadelkiem.Najbardziej chodzilo mi o biorytmy,które tam sie znajduja.Mozemy sie dowiedziec wszystko o swoim przeszlym ,terazniejszym i przyszlym zyciu. Zycze wiecej takich ksiazek magicznych w Magicznym Slepie. Pozdrawiam bardzo,bardzo goraco. Wanda
Ocena: 5

ANNA K. 2008-08-27
Witam serdecznie! Otrzymałam od Państwa książkę pt. "Świat wahadełek"Markusa Schirnera, jestem zachwycona tą pozycją, gdyż została mi polecona jako najlepsza pozycja na rynku jeśli chodzi o pracę z wahadełkiem. tym bardziej że jestem początkująca a dzięki wiedzy prostej i praktycznej zawartej w tym podręczniku moje osiągnięcia są naprawdę szokujące. JESTEM ZAFASCYNOWANA ta książką i jak najbardziej polecam ją wszystkim zainteresowanym ścieżką rozwoju duchowego. Pozdrawiam gorąco!!!!
Ocena: 5


Świat wahadełek - Markus Schirner

Producent:  Wydawnictwo KOS