FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Feng Shui dla wszystkich - Luc Antoine

Feng Shui dla wszystkich - Luc Antoine

Oryginalność tego opracowania polega na dostosowaniu zasad feng shui do zachodniego sposobu życia i myślenia.

Swoją wiedzę z zakresu duchowości Luc Antoine łączy z doświadczeniem architekta, dając Czytelnikom do rąk praktyczne narzędzie, które pozwoli poprawić dobre samopoczucie we własnym domu przez ulepszenie przepływu energii.

W tej książce jest wiele konkretnych pomysłów, prostych i niewymagających większych nakładów finansowych, które pomogą nam wprowadzić i utrzymać harmonię w domu przez odpowiedni dobór umeblowania i dekoracji wnętrz - rozmaitych przedmiotów, kształtów, kolorów, materiałów itd.

Autor proponuje również otwarcie się na obraz nas samych, jaki przekazuje nam zwrotnie nasz dom - jest to zasada duchowa domu-zwierciadła. Biorąc za podstawę takie poznanie siebie, możemy przystąpić do odkrywania swoich pozytywnych i negatywnych cech. Pozwoli nam to zrozumieć, dlaczego żyjemy w takim, a nie innym, miejscu. Luc Antoine zachęca nas do postawy twórcy we własnym domu, który możemy przeobrazić w miejsce tętniące życiem, wypełnione miłością i spokojem.

Luc Antoine jest architektem. Zajmuje się przede wszystkim zagadnieniem przepływu energii w domu i w otoczeniu. Udziela konsultacji, prowadzi zajęcia warsztatowe i konferencje, których tematem jest właśnie dom-zwierciadło oraz feng shui w ujęciu zachodnim.

Liczba stron: 132

Cena:  19,80zł


Feng Shui dla wszystkich - Luc Antoine

Producent:  KDC