FengShui
Inspiracja i Harmonia

FengShui
 Inspiracja i Harmonia Twojego Życia

 

  

Piramidy i ich wykorzystanie - Leszek Matela

Piramidy i ich wykorzystanie - Leszek Matela

Wielka Piramida w Gizie, ale też częściowo inne piramidy, należą do najbardziej tajemniczych obiektów na naszej planecie. Od wieków fascynują nie tylko swoim majestatem i formą architektoniczną, ale również zadziwiają tajemniczym oddziaływaniem.

Książka znanego eksperta od zjawisk nieznanych Leszka Mateli jest nie tylko przewodnikiem po świecie piramidologii, ale przede wszystkim przejrzystym kompendium praktycznego wykorzystania energii piramid dla każdego. Wraz książką czytelnik otrzymuje własne narzędzie do eksperymentów jakim jest piramidka energetyczna do samodzielnego sklejenia. Dzięki temu można będzie wypróbować dobroczynne oddziaływanie piramid w praktyce. Piramidka dołączona do książki nadaje się do energetyzacji i polepszenia jakości produktów spożywczych, leków, napełniania pomieszczenia korzystnymi energiami Kosmosu, wzmacniania organizmów żywych oraz w dziesiątkach innych dziedzin.

Wielką Piramidę w Gizie trzeba traktować jako coś znacznie więcej niż sumę kamieni, z których ją zbudowano. Reprezentuje ona bowiem ogromną moc przyrody a jednocześnie jest pełną tajemnic szkatułką otwierającą się przed każdym, kto jest wstanie zrozumieć i wykorzystać dla szlachetnych celów jej przesłanie. To samo dotyczy modeli piramid, które omówiono w książce. Są one czymś więcej niż bryłą geometryczną. Pokazują one człowiekowi drogę praktyki wiodącą ku nowym horyzontom.

Dzięki piramidom korzystamy z uzdrawiającego potencjału przyrody, darmowej energii kosmicznej występującej wokół nas. Miejmy więc nadzieję, że piramidy zostaną na stałe wprowadzone do arsenału środków terapeutycznych w medycyny XXI wieku. Tak stało się już np. z homeopatią, chromoterapią czy akupunkturą, które to do niedawna zwalczane przez konserwatywnych medyków, znalazły dziś swoje trwałe miejsce w lecznictwie. Również rolnictwo, ogrodnictwo, przechowalnictwo żywności, przemysł spożywczy czy wreszcie wzornictwo przemysłowe i architektura to również dziedziny, w których piramidy powinny znaleźć praktyczne zastosowanie.

Warto abyś zapoznał się z tą książką jeśli:

- chcesz czegoś więcej dowiedzieć się o tajemnicach piramid
- interesuje Cię energia piramid i jej wykorzystanie
- chcesz stosować różne piramidy dostępne w handlu
- pragniesz zbudować własną piramidę
- chcesz energetyzować różne produkty
- zamierzasz zwiększyć poziom energetyczny pomieszczeń i stymulować korzystną energią kosmiczną rośliny i organizmy żywe
Do książki dołączono piramidkę.

Leszek Matela jest autorem 29 książek o radiestezji, parapsychologii i paramedycynie. Jego poprzednie książki "Runy i ich zastosowanie", "Geomancja" oraz "Sekrety pierścienia Atlantów" stały się bestsellerami na naszym rynku wydawniczym. Nie mniejszą popularnością cieszą się jego poradniki z serii ABC wydane przez Studio Astropsychologii:
ABC wahadła, ABC różdżki,
ABC odpromienników i regeneracji organizmu, ABC biometrów,
ABC chromoterapii, ABC feng shui

Cenionymi wśród czytelników książkami Leszka Mateli stały się również: "Trójwymiarowe medytacje"(współautor Patryk Matela), "Tajemniczy krąg zjawisk PSI" (współautorka Otylia Sakowska), "Tajemnice wiedzy atlantydzkiej" i "Polskie feng shui".

Fragment:

Wstęp
Wielka Piramida w Gizie zaliczana jest nie bez powodu do najbardziej fascynujących budowli na naszej planecie. To jedyny z tzw. siedmiu cudów świata, który możemy oglądać jeszcze dziś w XXI wieku. Wielka Piramida jest jednak czymś znacznie więcej niż słynnym starożytnym zabytkiem. Dlaczego? Otóż po pierwsze została wzniesiona w najsilniejszym miejscu mocy na Ziemi. Tak wykazały nie tylko moje badania, które przeprowadziłem w Egipcie w 1997 r., ale też pomiary radiestetów i geomantów z wielu krajów świata. W tym miejscu koncentruje się z ogromną siłą energia Ziemi i Kosmosu. Tu przechodzi główny kanał energetyczny naszej planety. Drugim z czynników wpływających na wyjątkowość Wielkiej Piramidy jest jej forma wywołująca liczne, nie do końca wytłumaczalne zjawiska. Powstaje w niej nie tylko efekt mumifikacji, ale też wiele innych bardziej zadziwiających fenomenów.

Dzięki odpowiednim proporcjom piramidy i kątom nachylenia ścian i boków nawet niewielkie modele Wielkiej Piramidy, po ich ustawieniu według stron świata, wywierają pozytywne oddziaływanie zarówno na organizmy żywe, jak i na materię nieożywioną. Po trzecie jest to budowla wyjątkowa, przedsięwzięcie konstrukcyjne przewyższające swoim rozmachem i precyzją o całe tysiąclecia możliwości człowieka dawnych epok. Nie można wykluczyć, iż zespół piramid i Sfinks w Gizie są dziełem jakiejś zaawansowanej cywilizacji, na przykład spuścizną legendarnych Atlantów. W Wielkiej Piramidzie można dopatrzyć się jeszcze jednej fascynującej sprawy. Wszystko bowiem wskazuje na to, że zawiera ona zaklętą w kamieniu ogromną wiedzę dotyczącą otaczającego nas świata, a nawet - jak twierdzą niektórzy - wydarzeń przeszłych i przyszłych z dziejów ludzkości.

Piramida traktowana jest po dziś dzień jako potężny znak symboliczny. Nieprzypadkowo obrano za ją emblemat Stanów Zjednoczonych (ilustr. 1.). Chciano wykorzystać siłę tego symbolu, który - jak wierzono - powinien przyczynić się do rozkwitu państwa amerykańskiego. Tak też się stało. Najmocniejszą i najbardziej stabilną walutą świata pozostaje ciągle dolar. Spójrzmy na banknot jednodolarowy. Zawiera on piramidę i wszechwidzące oko opatrzności unoszące się nad nią.

Według wiedzy starożytnej, piramida reprezentuje życie i duchowe odrodzenie, wiedzę duchową oraz mądrość. Łączy w sobie trójkąt stanowiący symbol narodzin życia i śmierci oraz kwadrat wyrażający cztery strony świata. Dla starożytnych Egipcjan piramida symbolizowała oś świata i centrum Kosmosu. Wierzchołek piramidy wyrażał najwyższy poziom duchowego rozwoju. Etapy rozwoju świadomości człowieka przedstawiała z kolei piramida schodkowa. Dusza ludzka wspinać się musi po owych stopniach osiągając kolejne stadia swego rozwoju.
Słowo piramida wywodzi się najprawdopodobniej od greckiego rzeczownika "pyro" oznaczającego ogień oraz słowa "amid" - znajdować się w centrum. Termin piramida można więc przetłumaczyć jako "ogień znajdujący się w centrum". Oddaje to znakomicie w sposób symboliczny istotę piramidy. Ogniskuje ona bowiem i potężnie wzmacnia energię kosmiczną w swoim wnętrzu. Starożytni Egipcjanie uważali tę energię za siłę, która przenika wszelkie formy życia. Stąd też piramida była traktowana przez wtajemniczonych jak budowla mającą zapewnić nieśmiertelność. W mojej książce znajdziecie Państwo informacje o samej piramidzie, badaniach nad nią, jak i o praktycznym wykorzystaniu jej energii dla dobra człowieka. Ów aspekt praktyczny jest niezmiernie ważny. Bowiem przesłanie Wielkiej Piramidy i wiedza o niej stają się dopiero wtedy istotne, kiedy będziemy mogli ją zastosować ku własnemu pożytkowi i swoich najbliższych. Stąd wiele praktycznych wskazówek w mojej pracy.

Do ksiąprzedstawionych w tej pracy oddziaływań. Chciałbym stanowczo podkreślić, iż o energii piramid można mówić dopiero wtedy, kiedy zacznie się jej używać na co dzień, a dawna wiedza ożyje i sprawdzi się w naszym działaniu.

SEKRETY PIRAMID

Postawiono schody do niebios, po których możesz wstąpić.

Tekst piramid nr 619

Choć o piramidach mówi się i pisze od ponad 200 lat, ciągle jednak mało o nich w gruncie rzeczy wiemy. Dlaczego powstawały w Egipcie i różnych innych częściach kuli ziemskiej? Jakie znaczenie posiadała ich forma, rozmiary? Jaką pełniły funkcję? Istnieje coraz więcej poszlak świadczących o tym, iż są to pomniki wysoko rozwiniętej cywilizacji. Egiptolodzy, archeolodzy czy historycy nie chcą uznać tego nawet za hipotezę roboczą, gdyż burzy to dotychczasową chronologię. Jest jeszcze coś, z czego warto zadawać sobie sprawę. Otóż bez otwarcia na wiedzę ezoteryczną i na świat niewidzialnych wibracji Wielka Piramida i inne tajemnicze budowle tego typu będą tylko dużą kupą kamieni. żki dołączona jest też mała tekturowa replika Wielkiej Piramidy do samodzielnego sklejenia, którą można wykorzystać m.in. do energetyzacji różnego rodzaju napojów, produktów spożywczych, środków medycznych, polepszania smaku używek, a nawet ostrzenia żyletek. Aby poprawić samopoczucie, możemy również załączoną do książki piramidkę zawieszać nad głową, oddziaływać nią na rośliny i zwierzęta oraz wykorzystywać do wielu innych niekonwencjonalnych działań opisanych w tej książce. Kończąc wstęp pozostaje mi życzyć moim drogim Czytelniczkom i Czytelnikom nie tylko przyjemnej lektury, ale również tego, aby ona zainspirowała Państwa do praktycznego stosowania energii piramid oraz własnych doświadczeń i eksperymentów w tym zakresie. Teorie naukowe i badania są ważne. Jesteśmy jednak ciągle jeszcze na początku drogi wiodącej ku poznaniu istoty

Cena:  31,50zł 26,99zł


Piramidy i ich wykorzystanie - Leszek Matela

Producent:  Studio Astropsychologii